KONST / Litografier / Färglitografi 15042127
nr 1504 2127
Jean Gorin
(1899-1981), Frankrike
Signerad, färglitografi, numrerad 28/100, daterad 1978 cm, yttermått inklusive ram: 70x70, liten glasskada
Jean Gorin, grafiker född 1899, död 1981.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 21 november 2022
kl 20:50:08
1.000 kr
1.100 kr
1.200 kr
1.200 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
1.300 kr
1.600 kr
21 nov